Specjalista ds. celnych ze znajomością języka angielskiego (praca zdalna)

LoboHRO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, .dużej międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa i wsparcie klienta w zakresie dokumentów tranzytowych (deklaracje T1, T2, Intrastat, inne)
  • regularny kontakt z urzędami celnymi
  • rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi oddziałami firmy
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji wewnątrz zespołu
  • wsparcie dla zespołu w obszarze wiedzy związanej z aspektem celnym

Wymagania:

  • wiedza z zakresu obowiązujących przepisów celnych
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego – min. B2 - warunek konieczny
  • licencja Agenta Celnego – mile widziana
  • wykształcenie wyższe- mile widziane kierunkowe
  • umiejętności analityczne
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • praca w rozpoznawalnej międzynarodowej firmie o strukturze SSC/ BPO
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę- docelowo na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z dodatkami językowymi
  • pakiet świadczeń pozapłacowych ( karta multisport, – prywatna opieka medyczna, kursy językowe, imprezy integracyjne, owocowe i słodkie dni w pracy, wspólne imprezy kulturalno- sportowe, bogate życie towarzyskie wewnątrz organizacji 🙂)
  • pakiet szkoleń indywidualnie dostosowany do potrzeb pracownika
  • duża możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • przyjazna atmosfera pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Ogłoszenie archiwalne