Oferta pracy

Specjalista ds. cen i rabatów

Onninen Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Onninen is an international company of Finnish origin, a part of Kesko Group.
We offer a comprehensive range of installation and construction products in B2B area.

We are currently looking for a candidate to fill in the position of
(umowa na zastępstwo na okres 18 miesięcy)
Miejsce pracy: Teolin koło Łodzi

Zadania:

  • Utrzymywanie i aktualizacja danych w systemach dotyczących cen i rabatów
  • Analizy dotyczące procesu sprzedaży, cen i rabatów
  • Prowadzenie cenników dla klientów B2C, B2B we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Systemowe wspieranie sieci sprzedaży, szkolenia nowych pracowników
  • Prowadzenie controllingu pricingowego
  • Wyjaśnianie alertów cenowych

Wymagany profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w dziale analiz lub pricingu
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w tym szczególnie MS Excel, Access
  • Praca na bazach danych
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie z firmy handlowej

Oferujemy:

Praca w środowisku międzynarodowym
Szkolenia i warsztaty
Prywatna opieka medyczna
Pakiet benefitów
Ubezpieczenie grupowe

Stabilne warunki zatrudnienia
Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
Możliwość rozwoju zawodowego
Pełny etat
Umowa o pracę

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy