Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Cen Transferowych

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa Zarmen z listy 100 Największych Polskich Firm Prywatnych magazynu Forbes oferuje pracę na stanowisku:

    Miejsce pracy: Chorzów

    Zakres obowiązków

    • sporządzanie i aktualizacja Dokumentacji Cen Transferowych
    • identyfikacja zdarzeń gospodarczych pod kątem sporządzenia DCT
    • analiza rozliczeń i transakcji wewnątrzgrupowych pod kątem ich zgodności z przepisami prawa podatkowego w zakresie DCT
    • bieżące doradztwo w kwestiach związanych z DCT
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i archiwizację

    Oczekiwania

    • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub finansowym, mile widziany kierunek doradztwo podatkowe;
    • mile widziane min. roczne doświadczenie w obszarze cen transferowych;
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
    • systematyczność i terminowość

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej i plasującej się w rankingu Forbes 100 największych firm prywatnych w Polsce
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
    • atrakcyjny system premiowy
    • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
    • możliwość ścieżki awansu
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych - klauzula w brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926).

    Dokumenty należy przesłać za pomocą przycisku aplikowania

    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.