Oferta pracy

Specjalista ds. Cen Transferowych

KRONOSPANO firmie

Rekrutacja zdalna

KRONOSPAN

Ludwika Waryńskiego 1

Szczecinek

jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie dokumentacji cen transferowych oraz opinii i rekomendacji dotyczących interpretacji przepisów prawa podatkowego;
  • Przygotowanie raportów i analiz związanych z metodami kalkulacji cen transferowych;
  • Opracowanie pism w ramach korespondencji z organami podatkowymi;
  • Analiza treści umów, porozumień, aneksów pod kątem eliminacji ryzyka podatkowego, a także identyfikacji obowiązków podatkowych.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze podatkowym lub cen transferowych;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętności analitycznych;
  • Doskonałej organizacji pracy, samodzielności i zaangażowania.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy