Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Cen Transferowych

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Ludwika Waryńskiego 1

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji cen transferowych i deklaracji TPR.

  • Analiza treści umów, porozumień, aneksów pod kątem eliminacji ryzyka podatkowego, a także identyfikacji obowiązków podatkowych w obszarze cen transferowych.

  • Przygotowanie analiz porównawczych i analiz zgodności.

  • Przygotowywanie kalkulacji, zestawień, analiz na potrzeby identyfikacji i realizacji obowiązków w obszarze cen transferowych.

  • Monitorowanie bieżących zmian w prawie podatkowym w zakresie cen transferowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze cen transferowych/rachunkowości/analityki finansowej/controllingu.

  • Umiejętności analityczne.

  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie.

  • Zainteresowanie zagadnieniami podatkowymi.

  • Bardzo dobra znajomość Excel.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

● Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy