Specjalista ds. Centrum Karier

Collegium CivitasO firmie

  • Pl. Defilad 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Collegium Civitas

Pl. Defilad 1

Warszawa

Collegium Civitas to nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Zatrudnia światowej klasy ekspertów, specjalistów z zakresu zarządzania, administracji, dyplomacji i mediów. Przed absolwentami otwiera szerokie perspektywy zawodowe na rynku lokalnym i międzynarodowym dzięki porozumieniom z zagranicznymi uniwersytetami, współpracy z wieloma podmiotami z otoczenia biznesowego, administracji, mediów i organizacji pozarządowych.

Do realizacji postawionych wyzwań edukacyjnych Collegium Civitas zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników. Chcąc świadczyć najwyższej klasy usługi Rektor Collegium Civitas ogłasza konkurs otwarty na stanowisko:

Numer ref.: SCK – 2020/03

Zadania na stanowisku:

  • koordynacja praktyk i staży dla studentów polskojęzycznych oraz anglojęzycznych zgodnie ze strategią rozwoju praktyk
  • monitorowanie pracy praktykantów
  • pozyskiwanie nowych miejsc praktyk dla studentów
  • pomoc w monitoringu losów zawodowych absolwentów
  • aktywizacja zawodowa studentów i absolwentów
  • nawiązywanie współpracy z pracodawcami, pozyskiwanie ofert pracy, praktyk, staży
  • wyszukiwanie i udostępnianie studentom / absolwentom informacji o rynku pracy
  • pomoc w organizacji wydarzeń dla studentów (Dni Adaptacyjne, Dni Kariery, spotkania absolwentów, szkolenia dla studentów)
  • pomoc w opiece nad organizacjami studenckimi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praca w języku angielskim)
  • łatwość w pozyskiwaniu i wyszukiwaniu informacji
  • łatwość w pozyskiwaniu nowych kontaktów
  • łatwość wypowiedzi w mowie i na piśmie
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, sumienność, samodzielność, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu z nastawieniem na efekty
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się Uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku szkolnictwa wyższego
  • pracę w dogodnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta (PKiN)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
Aplikacje zawierające CV prosimy przysyłać do 3 kwietnia 2020 r. za pomocą przycisku APLIKUJ,

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami (k/m).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy