Oferta pracy

Specjalista ds. certyfikacji BREEAM

Echo Investment S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie materiałów (procedury, zestawienia, oświadczenia, etc.) na potrzeby certyfikacji BREEAM.

  • Ocena pozyskanych materiałów (analizy eksperckie, opisy projektowe, rysunki projektowe, raporty, etc.) pod kątem przydatności do certyfikacji BREEAM.

  • Opracowywanie wytycznych dla certyfikacji projektów i nadzór nad harmonogramem prowadzenia certyfikacji.

  • Analiza projektów wykonywanych przez zewnętrzne biura projektowe pod kątem certyfikacji BREEAM.

  • Udział w prowadzonych przetargach i ocena proponowanych rozwiązań.

  • Nadzór nad powstawaniem raportów i sprawdzanie dokumentacji pod kątem kompletności i poprawności rozwiązań koniecznych dla certyfikacji.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w biurze projektowym.

  • Wykształcenie wyższe techniczne zdobyte na kierunkach: Inżynieria Środowiska, Budownictwo lub Architektura.

  • Znajomość procesów certyfikacji i realizacji inwestycji.

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej.

  • Bardzo dobra znajomość AutoCad oraz MS Office.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (na zastępstwo).

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed.

  • Kafeterię benefitów Sodexo w tym Medicover Sport.

  • Pracę w zespole specjalistów odpowiadających za projekty biurowe.

  • Zadbamy o Twój poziom energii- w naszym biurze dostępne są śniadania dla pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Echo Investment jest deweloperem, budującym w głównych sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu. Szukamy osoby, która dołączy do zespołu designu w dziale projektów biurowych.

Przewiń do profilu firmy