Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. certyfikacji i jakości produktów

MoMiO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z producentami z Azji i Europy
  • bieżące wsparcie w kontekście norm technicznych oraz dyrektyw
  • nadzór nad zgodnością produktu na danym rynku
  • współtworzenie artworków zgodnie z wymaganiami (opakowania, instrukcje, etykiety) i koordynowanie finalnego wykonania w porozumieniu z działem graficznym
  • sporządzanie raportów jakościowych oraz omówienie zmian technicznych w produktach z producentami oraz działem Product Managementu
  • kontrola jakościowa nowych produktów oraz sporządzanie raportów oceniających do dostawców oraz działu Product Managementu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w analizie zgodności produktu z wymaganiami normatywnymi
  • wiedza z zakresu pozyskiwania informacji o wymaganiach dotyczących norm
  • znajomość systemów zarządzania jakością
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność sprawnego organizowania pracy i inicjatywa w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość MS Office
  • znajomość norm, dyrektyw z branży dziecięcej będzie dużym atutem
  • wykształcenie techniczne będzie dużym atutem

To oferujemy

  • udział w rozwoju nowej marki branży parentingowej
  • współpraca z zespołem ekspertów i pasjonatów gotowych podjąć każde wyzwanie
  • atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi kompetencji
  • uczestnictwo w ciekawych projektach handlowych
  • realny wpływ na rozwój firmy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

MoMi to marka akcesoriów dziecięcych, stworzona po to, by Mamy mogły odkrywać świat ze swoim dzieckiem bez żadnych przeszkód. MoMi wspiera Mamy i ich Pociechy w każdym momencie wspólnej przygody! Dostarcza produkty, które są funkcjonalne, wygodne i bezpieczne – tak, by Mama i Dziecko mieli więcej czasu dla siebie i mogli cieszyć się swoją obecnością. Dołącz do MoMi, by razem tworzyć markę przyjazną Mamom! Wejdź do Świata MoMi i przekonaj się, jak bardzo jest fascynujący www.momi.pl

Właścicielem Marki MoMi jest firma o globalnym zasięgu TelForceOne S.A. Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie, które pogłębiamy od 2001 roku sprawia, że TelForceOne jest solidnym i sprawdzonym partnerem biznesowym oraz pracodawcą.

Specjalista ds. certyfikacji i jakości produktów, Poznań