Oferta pracy

Specjalista ds. certyfikacji i jakości produktów

MoMi

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z producentami z Azji i Europy

  • bieżące wsparcie w kontekście norm technicznych oraz dyrektyw

  • nadzór nad zgodnością produktu na danym rynku

  • współtworzenie artworków zgodnie z wymaganiami (opakowania, instrukcje, etykiety) i koordynowanie finalnego wykonania w porozumieniu z działem graficznym

  • sporządzanie raportów jakościowych oraz omówienie zmian technicznych w produktach z producentami oraz działem Product Managementu

  • kontrola jakościowa nowych produktów oraz sporządzanie raportów oceniających do dostawców oraz działu Product Managementu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w analizie zgodności produktu z wymaganiami normatywnymi

  • wiedza z zakresu pozyskiwania informacji o wymaganiach dotyczących norm

  • znajomość systemów zarządzania jakością

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność sprawnego organizowania pracy i inicjatywa w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość MS Office

  • znajomość norm, dyrektyw z branży dziecięcej będzie dużym atutem

  • wykształcenie techniczne będzie dużym atutem

To oferujemy

  • udział w rozwoju nowej marki branży parentingowej

  • współpraca z zespołem ekspertów i pasjonatów gotowych podjąć każde wyzwanie

  • atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi kompetencji

  • uczestnictwo w ciekawych projektach handlowych

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

MoMi

MoMi to marka akcesoriów dziecięcych, stworzona po to, by Mamy mogły odkrywać świat ze swoim dzieckiem bez żadnych przeszkód. MoMi wspiera Mamy i ich Pociechy w każdym momencie wspólnej przygody! Dostarcza produkty, które są funkcjonalne, wygodne i bezpieczne – tak, by Mama i Dziecko mieli więcej czasu dla siebie i mogli cieszyć się swoją obecnością. Dołącz do MoMi, by razem tworzyć markę przyjazną Mamom! Wejdź do Świata MoMi i przekonaj się, jak bardzo jest fascynujący www.momi.pl

Właścicielem Marki MoMi jest firma o globalnym zasięgu TelForceOne S.A. Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie, które pogłębiamy od 2001 roku sprawia, że TelForceOne jest solidnym i sprawdzonym partnerem biznesowym oraz pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy