Oferta pracy

Specjalista ds. certyfikacji krajowych urządzeń radiowych

BURY Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja wymagań międzynarodowych, pod które podlegają rozwijane i produkowane przez Firmę Bury urządzenia radiowe

  • Ścisła współpraca z jednostkami akredytowanymi w Europie jak również w innych krajach, które stanowić będą rynki docelowe dla danego produktu

  • Analiza wymagań klientowskich oraz przeprowadzanie analiz możliwości wprowadzania na dane rynki urządzeń Firmy Bury oraz wycena kosztów niezbędnych certyfikacji dla urządzeń radiowych

  • Nadzorowanie ważności certyfikatów oraz terminowe prowadzenie procesu re-certyfikacji

  • Ścisła współpraca z działami spoza Obszaru Jakości – takimi jak sprzedaż i rozwój.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, informatyka, elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację zawodową w międzynarodowych zespołach projektowych

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Rzetelność w wykonywaniu zadań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia,

  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM,

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach,

  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole,

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • kino

BURY Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 07.05.2021 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!