Oferta pracy

Specjalista ds. certyfikacji

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa kontrola wprowadzanych produktów na rynek krajowy, europejski i amerykański, pod kątem zgodności z normami prawnymi obowiązującymi w Polsce, Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych, w szczególności w zakresie ich bezpieczeństwa, prawidłowego oznakowania, opakowania jak i prawidłowej instrukcji obsługi, oraz formułowania wytycznych w tym zakresie.

  • Weryfikowanie pod względem formalnym i merytorycznym dokumentacji przekazywanej przez dostawców.

  • Prowadzenie spraw związanych z kontaktami z organami nadzoru rynku, w szczególności dotyczących bezpieczeństwa produktu, posiadania stosownych deklaracji lub certyfikatów.

  • Opracowywanie i uzgadnianie z dostawcami dokumentów jakościowych, w szczególności dla produktów sprzedawanych pod markami własnymi.

  • Opracowywanie dokumentów dołączanych do sprzedawanych produktów z uwzględnieniem wymogów prawnych oraz marketingowych.

  • Prowadzenie bazy danych dotyczącej certyfikacji produktów.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu audytów produktów oraz ocen zgodności

  • Znasz przepisy europejskie i krajowe dotyczące nadawania oznaczeń CE

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika)

  • Masz doświadczenie w pracy z normami, dyrektywami i rozporządzeniami obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej (RED, LVD, EMC, RoHs, ErP, Reach)

  • Masz doskonałe zdolności analityczne i podchodzisz skrupulatnie do powierzonych zadań

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim

  • Cechujesz się odpowiedzialnością i wytrwałością w dążeniu do celu

  • Podchodzisz kreatywnie do rozwiązywania problemów

  • Swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office (Word, Excel)

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,

  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,

  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.