Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Certyfikacji

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Józefa Marcika 25e

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

Zatrudnienie w Grupie JSH - Spółce QA Solutions Sp. z o.o., która jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie certyfikacji standardów i systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności.

-Aktualizacja dokumentów -związanych z procesami certyfikacji oraz kwalifikacji inspektorów i audytorów

-Kontakty z instytucjami polskimi i zagranicznymi w zakresie prowadzonych certyfikacji (wnioski, umowy, plany audytów)

-Kontakty z inspektorami/audytorami polskimi i zagranicznymi w zakresie kwalifikacji oraz utrzymania uprawnień (kompletowanie dokumentów, monitorowanie szkoleń uzupełniających)

-Dbanie o rzetelny przepływ informacji do klienta zewnętrznego i wewnątrz organizacji

-Zapewnienie wysokich standardów obsługi

-Praca z dokumentacją w języku polskim i angielskim

-Prace administracyjne (katalogowanie, archiwizowanie dokumentacji)

Nasze wymagania

-Wykształcenie wyższe kierunkowe: w szczególności - technologia żywności, rolnictwo, towaroznawstwo, pokrewne

-Dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny w związku z codziennym kontaktem z klientem zagranicznym )

-Znajomość standardów jakości i bezpieczeństwa żywności

-Wysokie umiejętności interpersonalne

-Dobra znajomość programu Excel

Mile widziane

-Doświadczenie w pracy w jednostce certyfikującej

To oferujemy

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Compensa

  • Dofinansowanie do wypoczynku – wypłacane świadczenie urlopowe

  • Telefon, laptop

  • Praca w systemie hybrydowym (na czas wdrożenia praca stacjonarna)

  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Spółka QA Solutions od 2017 roku jest członkiem Grupy Kapitałowej J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie certyfikacji standardów i systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności.

Miejsce pracy: Kraków, Borek Fałęcki

Przewiń do profilu firmy