Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. certyfikacji wyrobów

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczysz w procesach certyfikacji, w tym w auditach

  • prowadzisz dokumentację związaną z certyfikacją wyrobów

  • weryfikujesz aktualność dokumentów odniesienia i przepisów prawnych związanych z prowadzoną certyfikacją

  • prowadzisz nadzór nad wydanymi certyfikatami

  • aktywnie pozyskujesz nowych klientów

  • utrzymujesz współpracę z klientami

  • uczestniczysz w działaniach marketingowych zwiększających rozpoznawalność prowadzonej certyfikacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu chemii, ochrony środowiska, mikrobiologii lub o profilu związanym z rolnictwem

  • doświadczenie w projektowaniu, badaniu, wytwarzaniu lub kontroli jakości produktów chemicznych/organicznych/mikrobiologicznych/produktów nawozowych

  • mile widziane doświadczenie w pracy w prowadzeniu certyfikacji wyrobów lub w prowadzeniu inspekcji/auditów/kontroli

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • prawo jazdy Kat. B

  • dodatkowym atutem będzie znajomość norm związanych z zarządzaniem jakością PN-EN ISO 9001 i/lub posiadanie ukończonego kursu auditora systemu zarządzania jakością

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie działającej 60 lat na rynku

  • realną możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • uczestniczenie w międzyzespołowych projektach wykraczających poza standardowe obowiązki

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej o bogatym zakresie usług

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • możliwość rozwoju kompetencji językowych poprzez dostęp do platformy nauki języka angielskiego i niemieckiego - etutor, zajęcia stacjonarne j. angielskiego

  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku pracy

O nas

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to firma z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze badań wyrobów oraz certyfikacji systemów zarządzania. Kierujemy się niezmiennie żelazną zasadą bezstronności, wiarygodności i rzetelności w podejmowanych działaniach. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy o wysokich kompetencjach i najwyższej klasy partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy kolejne projekty.