Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Certyfikacji Wyrobów Medycznych

ICR Polska Sp. z o.o.

  • plac Przymierza 6
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

plac Przymierza 6

Warszawa

ICR Polska Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowej marki ICR Co. Ltd. z siedzibą w Korei Południowej działającej w obszarze oceny zgodności:

  • badań i certyfikacji wyrobów
  • certyfikacji systemów zarządzania ISO, FSSC 22000 itp.
  • inspekcji i ocen technicznych

ICR Polska z siedzibą w Warszawie, zajmuje się:

  • oceną zgodności wyrobów m.in w ramach posiadanej akredytacji i notyfikacji nr 2703 na rynek EU
  • oceną zgodności wyrobów na potrzeby rynków USA, Kanady, Korei, Japonii
  • certyfikacją systemów zarządzania ISO

Wybrane uprawnienia ICR Polska:

  • akredytację w zakresie ISO/IEC 17065 (PCA, nr 197)
  • akredytację w zakresie ISO/IEC 17021 (PCA, nr 200)
  • notyfikację (nr. 2703)
  • IECEx CB

Opis stanowiska:

  • organizowanie i prowadzenia procesów certyfikacji z obszaru systemów zarządzania (w szczególności ISO 9001, 13485) oraz wyrobów medycznych
  • sporządzanie dokumentacji z ocen
  • zarządzanie bazą ekspertów zewnętrznych
  • aktywna sprzedaż usług

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: Inżynieria medyczna, Elektronika medyczna,  Biomechanika, Biologia, Biotechnologia, Chemia lub pokrewne
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu, rozwoju, i/lub produkcji wyrobów medycznych
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • pracę o charakterze stacjonarnym lub mieszanym – do uzgodnienia z kandydatem,
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i uprawnień zawodowych m.in poprzez szkolenia, prowadzenie auditów i ocen w kraju i za granicą

Ogłoszenie archiwalne