Oferta pracy

Specjalista ds. Certyfikacji Wyrobów

TÜV Rheinland Group

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie usług u klienta – audyty, nadzory, inspekcje

  • ocena dokumentacji

  • podejmowanie decyzji w procesie certyfikacji zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

  • utrzymywanie i rozwój uprawnień

  • aktualizacja wiedzy z zakresu wymagań prawnych i normatywnych

  • dbałość o wysoki standard wykonywanych usług

  • utrzymywanie i rozwój pozytywnych relacji z klientami

Podział czasu pracy
50%

Podróże służbowe w celu wykonania usługi u klienta

50%

Praca stacjonarna w biurze/home office

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (kierunki: fizyka, elektryka, elektronika, mechanika i budowa maszyn lub inne pokrewne)

  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze

  • preferowane doświadczenie w pracy na stanowiskach konstruktorskich (konstruktor maszyn, urządzeń) lub związanej z badaniem zgodności wyrobów (oznaczenie CE), prowadzeniem inspekcji, kontrolą jakości, kontrolą produktów itp.

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • rozumienie zagadnień technicznych związanych z fizyką, mechaniką, budową urządzeń itp.

  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z projektowaniem systemów bezpieczeństwa (SIL, normy PN-EN 61511, PN-EN 61508) oraz wiedza z zakresu systemów zarządzania, certyfikacji wyrobów, znajomość dyrektyw nowego podejścia dla wyrobów

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

  • komunikatywność i nastawienie na wysoki standard obsługi klienta

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę o charakterze mieszanym - zarówno praca w jednym z biur lub home office, jak i wyjazdy do klientów w związku z realizacją usług (krajowe i zagraniczne)

  • samochód służbowy do użytku prywatnego

  • współpracę w gronie specjalistów, w tym w środowisku międzynarodowym

  • możliwość rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

  • pakiet benefitów – ubezpieczenie NNW, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Czekamy na Ciebie!

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

www.tuv.pl

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 20000 pracowników na całym świecie, działając w 59 krajach.

Pracując w TÜV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TÜV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

Poszukujemy osoby, którą interesują zagadnienia oceny bezpieczeństwa i jakości produktów, certyfikacja CE oraz ocena zgodności maszyn i urządzeń przemysłowych. Jeżeli planujesz rozwój ścieżki zawodowej w kierunku prowadzenia inspekcji, kontroli jakości oraz kontroli wyrobów zapraszamy do zaaplikowania. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za bezpośrednie kontakty z klientami biznesowymi celem realizacji usług z obszaru bezpieczeństwa i jakości wyrobów.

Przewiń do profilu firmy