Ta oferta pracy jest nieaktualna od 215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. zgodności wyrobów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ICR Polska Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowej firmy ICR Co. Ltd. www.icrqa.com działającej w obszarze badań i certyfikacji wyrobów, systemów zarządzania i szkoleń.

    ICR Polska Sp. z o.o. posiada:

    • akredytację w zakresie ISO/IEC 17065 (PCA, nr 197)
    • akredytację w zakresie ISO/IEC 17021 (PCA, nr 200)
    • notyfikację (nr. 2703)

    W związku z prowadzonymi w obszarze certyfikacji wyrobów usługami oraz rozszerzaniem zakresu akredytacji i notyfikacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie procesów certyfikacji -> ocena sprawozdań z badań, dokumentacji technicznej wyrobów, sprawdzanie kompletności itp.,
    • autoryzacja przeprowadzonych ocen przez innych ekspertów, auditorów, inspektorów,
    • prowadzenie zapisów w bazie i rejestrach z realizowanych usług,
    • obsługa klientów krajowych i zagranicznych
    • współpraca z auditorami, ekspertami, laboratoriami w zakresie prowadzonych projektów
    • uczestniczenie w spotkaniach z klientami i prowadzenie spotkań informacyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych,
    • min. 3 letnie doświadczenie pracy związanej z oceną zgodności wyrobów,
    • znajomość norm i przepisów w szczególności dla któregoś z obszarów -> maszyn (prasy, wtryskarki), urządzenia elektroniczne, radiowe,
    • mile widziana będzie znajomość norm ISO/IEC 17065, EN 60204, EN 12100 itp.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat w prężnie rozwijającym się oddziale dużej zagranicznej organizacji,
    • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7.00 – 8.30),
    • realne możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy,
    • szkolenia wdrażające oraz rozwijające uprawnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj Teraz z dopiskiem oferta pracy na stanowisku: ekspert ds. zgodności wyrobów.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych

    www.icrpolska.com

    www.icrqa.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)