Specjalista ds. certyfikacji wyrobów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

ICR Polska Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowej firmy ICR Co. Ltd. www.icrqa.com działającej w obszarze badań i certyfikacji wyrobów, systemów zarządzania i szkoleń.

ICR Polska Sp. z o.o. posiada:

  • akredytację w zakresie ISO/IEC 17065 (PCA, nr 197)
  • akredytację w zakresie ISO/IEC 17021 (PCA, nr 200)
  • notyfikację (nr. 2703)

W związku z prowadzonymi w obszarze certyfikacji wyrobów usługami oraz rozszerzaniem zakresu akredytacji i notyfikacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania od kandydatów:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach: mechanika i budowa maszyn, automatyka
    i robotyka lub pokrewnych
  • doświadczenie w opracowywaniu lub ocenie dokumentacji technicznej wyrobu
    pod CE
  • znajomość norm, przepisów, dyrektyw dla obszaru dyrektywy MD 2006/42/WE
    np. EN 12100, EN 60204
  • znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, dokładność, elastyczność

Kluczowe obowiązki:

  • prowadzenie procesów certyfikacyjnych
  • obsługa klientów krajowych i zagranicznych
  • współpraca z auditorami, ekspertami, laboratoriami w zakresie prowadzonych projektów
  • uczestniczenie w spotkaniach z klientami i prowadzenie spotkań informacyjnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7.00 – 8.30)
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy
  • szkolenia specjalistyczne odpowiednie do profilu pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem poprzez przycisk aplikowania z dopiskiem oferta pracy na stanowisku: specjalista ds. certyfikacji EMC/LVD.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych

www.icrpolska.com

www.icrqa.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się