Oferta pracy

Specjalista ds. Change Managementu

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28/b

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

  • ITIL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • akceptacja, priorytetyzacja i kategoryzacja zmian IT

  • odrzucanie zgłoszeń, które nie spełniają kryteriów procesowych lub stoją w sprzeczności z procedurami

  • wprowadzanie rozwiązań automatyzujących procesy Change Managmentu

  • zbieranie aprobat od uczestników procesu dla otwartych zmian

  • praca nad planowanymi wdrożeniami kolejnych wersji aplikacji i systemów

  • budowanie i podnoszenie świadomości procesowej z zakresu Change Management’u w Organizacji

  • przygotowanie i dystrybucja komunikacji związanej z wdrażaniem zmian IT

  • ścisła współpraca z Biznesem oraz IT (Analitycy, Deweloperzy, Project/ Incident/ Problem Management i in.)

Nasze wymagania

  • doświadczenie lub wiedza z zakresu zarządzania zmianą w systemach IT

  • znajomość metodologii ITIL

  • doświadczenie w ocenie ryzyka oraz nadawaniu priorytetów zmianom

  • znajomość produktów Atlassian, takich jak Jira i Confluence

  • doświadczenie w organizowaniu oraz prowadzeniu spotkań CAB

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, takie jak: komunikatywność, asertywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność jasnego przekazywania technicznych informacji do szerszego grona odbiorców

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Rozstawiamy nowe maszyny, nasza apka wygrywa liczne konkursy, wchodzimy na nowe rynki europejskie, ulepszamy stworzone przez nas systemy oraz naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Czy wiesz, że nasze IT to już ponad 300 osób? A nam ciągle mało. ;-) Większość naszych systemów jest pisana przez nas i dla nas. Dlatego słowo „niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku, a szybkie tempo pracy to nasza dewiza.

Chcesz dołączyć do #TeamINPOST i pomóc nam w tej ekspansji? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy