Oferta pracy

CID LINES

Specjalista ds. chemii samochodowej

CID LINESO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 14 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Po przeszkoleniu będziesz odpowiedzialny za realizację poniższych zadań:

Wsparcie dystrybutorów:

• Realizowanie wspólnych działań w celu pozyskiwania nowych klientów

• Wsparcie merytoryczne podczas wizyt u klientów

• Prowadzenie szkoleń w zakresie gamy produktowej (marka Kenotek)

• Tworzenie planu pracy wraz dystrybutorami

Zarządzanie powierzonym regionem:

• Zarządzanie siecią dystrybucji

• Tworzenie strategii oraz planów sprzedażowych

• Współudział w przygotowaniu budżetu sprzedażowego

• Raportowanie działań w systemie CRM

• Wizytowanie klientów celem wsparcia merytorycznego w zakresie aplikacji produktów

• Współudział w realizacji dużych projektów

• Pomoc w szybkim rozwiązywaniu awaryjnych sytuacji

• Reprezentowanie firmy na targach oraz w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z bezpośrednią pracą z klientami B2C, B2B

  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz noclegów poza miejscem zamieszkania, na terenie województw: Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie oraz Mazowieckie

  • Preferowana lokalizacja: województwo Mazowieckie

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

Mile widziane

  • Znajomość branży.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zapewniamy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premie zależne od osiąganych wyników oraz pakiet socjalny: dodatkowa opieka medyczna na wysokim poziomie, profesjonalne szkolenia, nauka języków obcych

  • Oferujemy ciekawą i odpowiedzialną i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zapewniamy wszystkie narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop i inne

  • Wsparcie i pomoc doświadczonego zespołu – pracujesz samodzielnie, ale nie zostajesz sam

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie