Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Retail Robotics Sp. z o.o. Sp.k. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Specjalista ds. chłodnictwa

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Paryż, Francja

    zagranica
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 22 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy instalacji układów chłodniczych opartych na czynniku CO2 (R744)

  • Diagnostyka i usuwanie problemów

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Udział w uruchomieniu oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne-mechaniczne i/lub elektryczne

  • Doświadczenie w branży chłodniczej

  • Umiejętności pracy przy maszynach

  • Zdolności mechaniczne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów elektrycznych i mechanicznych,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (praca z dokumentacją techniczną)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy przy układach elektrycznych

  • Znajomość języka francuskiego

  • Obsługa urządzeń chłodniczych opartych na czynniku CO2 (R744)

To oferujemy

  • Wkład w tworzeniu przełomowych projektów na rynku retail

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach struktur firmy

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

  • Kartę MultiSport

  • Kurs języka angielskiego w miejscu pracy - 1,5 h tygodniowo

  • Work - life balance, szanujemy Twój czas!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Retail Robotics is a leading business technology company that delivers solutions that unleash the full potential of e-commerce, e-grocery, and high street retail . Our solutions simultaneously improve the efficiency and convenience of delivery and click and collect processes for both retailers and consumers.

With more than 30 years’ experience in mechanical manufacturing and over a decade of research and development Retail Robotics has developed powerful robotic click and collect machines and parcel lockers that are at the forefront of innovation.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja, a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, czekamy na Twoje CV. Zaaplikuj przez przycisk „Aplikuj teraz”.

Odwiedź naszą stronę: https://www.rrobotics.co/