Ta oferta pracy jest nieaktualna od 607 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji

  • Grójec, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Aliberti Logistics S.A. posiadająca nowoczesne Centrum logistyczno-magazynowe z częścią chłodniczą poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Odrzywołek, gm. Belsk Duży, powiat grójecki

    Osobie, która podejmie się realizacji zadań wyznaczonych dla tego stanowiska oferujemy:

    • Samodzielną, odpowiedzialną pracę w małym zespole specjalistów innych dziedzin
    • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia
    • Perspektywę stabilnego, długoterminowego zatrudnienia
    • W uzasadnionych przypadkach zwrot kosztów dojazdu.
    • Możliwość wewnętrznego awansu do stanowiska dyrektora ds. technicznych

    Zakres obowiązków będzie obejmował:

    • Stałe monitorowanie prawidłowości działania następujących urządzeń i systemów technicznych:

      • urządzeń chłodniczych i hydraulicznych wspomagających system chłodniczy i klimatyzacyjny
      • automatyki systemów chłodniczych
      • instalacji elektrycznych zasilających wszystkie urządzenia techniczne

    • Usuwanie drobnych awarii i serwis wskazanych urządzeń
    • Przygotowywanie zapytań ofertowych w sytuacji potrzeb na zewnętrzne usługi serwisowe
    • Nadzór nad jakością realizacji zewnętrznych usług serwisowych
    • Raportowanie pracy własnej i firm zewnętrznych wykonujących usługi serwisowe

    Kogo poszukujemy:

    • Dla realizacji wyżej opisanych zadań poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym tj. w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji

    Kandydaci na powyższe stanowisko powinni ponadto posiadać następujące atuty:

    • Udokumentowane doświadczenie na porównywalnym stanowisku
    • Wewnętrzną motywację do pracy i zdyscyplinowanie w codziennej realizacji obowiązków
    • Praktyczne umiejętności wykorzystywania wsparcia urządzeń informatycznych (smartfon, PC – programy WORD, Excel)
    • Komunikatywna znajomość języka włoskiego może być dodatkowym atutem

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV
    za pomocą przycisku:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"