Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ciągłego doskonalenia

MDM NT sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie i budowanie kultury ciągłego doskonalenia w całej organizacji
  • współtworzenie i aktualizacja standardów
  • wykorzystanie narzędzi lean six sigma w analizach zgłaszanych problemów, pomysłów i rekomendacji
  • raportowanie postępów realizowanych projektów optymalizacyjnych oraz efektów zastosowanych usprawnień
  • prowadzenie audytów, warsztatów i szkoleń w zakresie ciągłego doskonalenia
  • komunikacja i promocja realizowanych działań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata w obszarze lean / ciągłego doskonalenia
  • inicjatywa i zaangażowanie
  • samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne
  • biegła znajomość pakietu MS Office (MS Excel)
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • certyfikat LEAN SIX SIGMA green belt / black belt
  • umiejętność zarządzania projektami

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas
  • bogaty system benefitów
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Specjalista ds. ciągłego doskonalenia, Bielsko-Biała