Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ciągłego doskonalenia

MZCH Organika S.A.

  • Boczna 10, Malbork
    Malbork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Boczna 10

Malbork

Twój zakres obowiązków

  • Udział i wsparcie obszarów produkcyjnych we wdrażaniu i doskonaleniu narzędzi Lean Manufacturing

  • Analiza procesów pod kątem możliwości wyeliminowania strat

  • Udział w projektach optymalizacyjnych oraz inicjowanie projektów ciągłego doskonalenia

  • Szkolenie zespołów w zakresie narzędzi i technik Lean

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu instrukcji oraz procedur

Nasze wymagania

  • Doświadczenie związane z projektami ciągłego doskonalenia w firmie produkcyjnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Praktyczna znajomość programu Excel

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Czynne Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole, udział w interesujących, nowych projektach

  • Wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do posiadanych kompetencji

  • Indywidualny plan wdrożenia na stanowisko pracy

  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej Multisport na preferencyjnych warunkach, opiekę medyczną, dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie, Program polecania kandydatów do pracy, nagrody jubileuszowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA to jeden z wiodących producentów i przetwórców pianki poliuretanowej w Europie Centralnej i Wschodniej, działający od ponad 55 lat. Produkty ORGANIKI doceniło wiele renomowanych firm meblowych z całej Europy. Wiemy, że to nasi pracownicy budują nasz sukces, dlatego szukamy ludzi, którzy mają determinację i kompetencje, żeby swoimi osiągnięciami przyczyniać się do ciągłego doskonalenia ORGANIKI, firmy pierwszego wyboru wśród producentów mebli w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy