Oferta pracy

Specjalista ds. ciągłego doskonalenia

DHL Supply Chain (Poland)O firmie

  • Psary (pow. będziński), śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?
Miejsce pracy: Psary

Zakres zadań na stanowisku:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za współudział we wdrożeniu wewnętrznego systemu zarządzania operacją, którego głównym celem jest doskonalenie procesu wydajnościowych, jakościowych i HRowych w obszarze operacyjnym. Kolejno, będziesz czuwał/a nad poprawnym funkcjonowaniem tego programu na operacji i codzienną realizacją jego założeń.

Zatem główne zadania to:

  • Wspieranie i aktywnie uczestniczenie we wdrażaniu wewnętrznego systemu zarządzania operacją -  OMS  zgodnie z wymaganymi standardami i zapewnienie  jego utrzymanie i realizacja założeń .
  • Przygotowanie i prowadzenie właściwej dla przebiegu wdrożenia dokumentacji
  • Zbieranie, analiza danych oraz ich komunikacja do struktur organizacji; Występowanie w roli mentora;
  • Zapewnienie wśród operacji wysokiego poziomu pracy w ramach systemu OMS, bieżący coaching i mentoring oraz realizacja polityki szkoleniowej przewidzianej potrzebami programuPrecyzowanie zmian i dopasowanie stosowanych narzędzi ( włączając narzędzia IT),
  • Utrzymanie ciągłego nadzoru nad realizowanymi działaniami, zapewnienie bieżącej kontroli oraz komunikowanie postępu w realizacji wdrożenia.

Oczekiwania:

  • Umiejętność szybkiego  przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą
  • Obycie w pracy na różnych programach komputerowych i ogólna ‘smykałka’ do systemowych aplikacji.
  • Dobra organizacja wielowątkowej pracy i orientacja na cel i termin
  • Mile widziane min. 1 roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami/wdrażaniu projektów
  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej, w tym w języku angielskim na swobodnym biznesowym poziomie (min. B2).
  • Poparte sukcesami doświadczenie w  prezentacji, prowadzenia spotkań, coachingu i uczenia innych.
  • Praktyczna dobra znajomość: MS Office (szczególnie Excel).
  • Min.2 letnie doświadczenie w logistyce/produkcji na samodzielnym specjalistycznym  stanowisku związanym z doskonaleniem procesów będzie dodatkowym atutem.
  • Wiedza z Lean Management mile widziana.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę plus miesięczne premie
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym dofinansowanie do wczasów,
  • Wyplata świadczeń świątecznych
  • Benefity: prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karnetów multisport oraz ubezpieczeń na życie
  • Spotkania integracyjne z pracownikami
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Konkursy uznaniowe
  • Możliwość otrzymania nagród
Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m2.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy