Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia (Total Productive Maintenance / Lean Management)

Grupa Żywiec

  • Browarna 71, Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Browarna 71

Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, organizacja, koordynacja oraz wspieranie działań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych i logistycznych w Browarze

  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w organizacji

  • Zarządzanie, przygotowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych adekwatnie do potrzeb i zgodnie z metodologią

  • Prowadzenie i nadzorowanie pracy filarów i zespołów poprawy

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych TPM

  • Inicjowanie i promowanie wymiany/wdrażania dobrych praktyk między browarami Grupy Żywiec S.A/Heinekena

  • Przygotowywanie raportów TPM zgodnie z obowiązującymi standardami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane techniczne, produkcyjne, lean management)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Wiedza na temat narzędzi i metod Zarządzania Produktywnością/ Wydajnością Procesów i Organizacji (TPM, Kaizen, 6 Sigma itp.)

  • Ogólna znajomość procesów produkcyjnych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • Umiejętność budowania dobrych relacji międzyludzkich i pracy zespołowej

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia

  • Kafeteria Worksmile

  • Deputat piwny