Oferta pracy

Specjalista ds. CNC

Clinico Medical sp. z o.o.O firmie

  • Kocha 1, Błonie (pow. średzki)
    Błonie (pow. średzki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Clinico Medical sp. z o.o.

Kocha 1

Błonie (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie centrum obróbczego CNC do produkcji jednostkowej wraz z przeszkoleniem pracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora CNC / technologa / programisty CNC

  • Bardzo dobra znajomość systemu sterowania Heidenhain

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem

  • Umiejętność pracy w systemach CAD/CAM

  • Mile widziana znajomość systemu Cimatron NC

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami do formowania wtryskowego

  • Mile widziana znajomość technologii EDM

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowana opieka medyczna Luxmed

  • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy

  • Wiele benefitów z ZFŚS

  • Ubezpieczenie grupowe Warta

  • wczasy pod gruszą

  • owocowe wtorki i czwartki

  • dodatkowe świateczne świadczenia socjalne

  • Kasa oszczędnościowa

  • Cykliczne imprezy integracyjne i sportowe

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Kierownika

4

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

5

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

6

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

7

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji