Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Compliance i AML

Fenige Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i ocena ryzyka partnerów, regularna aktualizacja nadanego poziomu ryzyka

  • wdrażanie i realizacja Procedury AML Spółki

  • raportowanie zgodnie z obowiązującą w Spółce Procedurą AML

  • analiza i typowanie transakcji podejrzanych lub podejrzanej aktywności partnerów

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa w zakresie AML/ CFT

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale AML / antyfraudowym / compliance

  • mile widziane doświadczenie we współpracy z KNF / GIIF lub innym nadzorcą

  • samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny ze względu na współpracę z Mastercard i Visa, oraz z partnerami w języku angielskim)

  • chęć do rozwoju i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży fin-tech

  • dużą samodzielność, płaską strukturę organizacji i realny wpływ na budowę firmy

  • szkolenia, możliwości rozwoju

  • wsparcie menadżerów - dajemy dużą swobodę działania, ale nie zostawiamy bez pomocy - działamy zespołowo

  • kartę Multisport i opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

Fenige sp. z o.o. jako Krajowa Instytucja Płatnicza zajmuje się wdrożeniami innowacyjnych systemów płatniczych dla Sprzedawców oraz systemu przekazów płatniczych P2P w ramach systemu kartowego MasterCard i VISA.

Przewiń do profilu firmy