Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Compliance

Advisory Group TEST Human ResourcesO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta,  międzynarodowej firmy, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Compliance.

Region:
Kraków, małopolskie
Specjalista ds. ComplianceNumer ref.: 7405

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie prawnicze
  • Kilkuletnie doświadcznie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wnikliwość, rzetelność i terminowość

Obowiązki:

  • Wsparcie w zapewnianiu zgodności działań biznesowych Klienta z prawem, wartościami firmowymi, wewnętrznymi politykami i procedurami, z kodeksem etycznym oraz z najlepszymi praktykami rynkowymi przez współudział w:
    - przewidywaniu i monitorowaniu potencjalnych ryzyk
    - zaprojektowaniu i wdrożeniu standardów tworzenia procesów i procedur compliance
  • Efektywna współpraca z Audytorami Wewnętrznymi w zakresie oceny i zarzadzania ryzykiem oraz prowadzenia audytów, przeglądów i kontroli
  • Śledzenie zmian w regulacjach prawnych i ich implementację do procedur zgodności u Klienta

Oferujemy:

  • Atmosferę wsparcia i życzliwości
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

Ogłoszenie archiwalne