Oferta pracy

Specjalista ds. Compliance

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Poszukujemy
Specjalista ds. ComplianceNumer ref.: Nr ref: COMPL/01/2021

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie projektów dotyczących potwierdzania zgodności działalności Spółki z prawem i procedurami wewnętrznymi.
  • Udział w kontrolach wewnętrznych w Centrali i Oddziałach Spółki.
  • Opracowywanie zasad i procedur z zakresu Compliance.
  • Identyfikacja, ocena i regularne raportowanie ryzyka regulacyjnego.
  • Bieżące wsparcie jednostek organizacyjnych w procesie zarządzania ryzykiem regulacyjnym.
  • Wykonywanie obowiązków związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.
  • Prowadzenie szkoleń dotyczących Compliance.
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunek: Prawo).
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia.
  • Umiejętności w zakresie analizy ryzyka.
  • Zaangażowanie, komunikatywność i odpowiedzialność.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • SYSTEM KAFETERYJNY
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
  • BIURO W CENTRUM MIASTA
  • ŚWIADCZENIA SOCJALNE
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • DOFINANSOWANIE WAKACJI
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku: APLIKUJ
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 01.04.2021 r.

Ogłoszenie archiwalne