Oferta pracy

Specjalista ds. Compliance

NOTUS FINANSE S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring zmian prawnych, analiza zmian, które wpływają na działalność operacyjną Spółki. Uczestnictwo w projektach implementacyjnych

  • Opracowywanie projektów regulacji wewnętrznych oraz inicjowanie działań w zakresie bieżącego zarządzania ryzykiem braku zgodności przez komórki organizacyjne Spółki

  • Customer Due Diligence partnerów biznesowych Spółki pod kątem spełniania norm i wymagań Spółki oraz przepisów obowiązującego prawa w zakresie pośrednictwa finansowego;

  • Przeprowadzanie testów zgodności w poszczególnych obszarach działalności Spółki

  • Ocena zgodności materiałów marketingowych pod kątem ryzyka braku zgodności z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, rekomendacjami i zaleceniami organów nadzorczych oraz regulacjami wewnętrznymi Spółki, a także ryzyka utraty reputacji;

  • Prowadzeniem rejestrów Compliance: konfliktów interesów i rejestru prezentów/korzyści, braków regulacyjnych, zdarzeń ryzyka braku zgodności, rekomendacji

  • Nadzór nad procesem rozpatrywania reklamacji

  • Współpraca z organami zewnętrznymi, w tym regulatorami, instytucjami wyznaczającymi standardy i ekspertami zewnętrznymi w zakresie zapewnienia zgodności działalności Spółki z przepisami prawa oraz standardami postępowania dotyczącymi prowadzonej przez Spółkę działalności;

  • Sprawowanie funkcji szkoleniowej w kwestiach związanych z zarządzaniem ryzykiem braku zgodności, w zakresie norm i wartości etycznych oraz norm prawnych regulujących działalność Spółki w szczególności ustawy o kredycie hipotecznym oraz AML

  • Opiniowanie oraz projektowanie umów w szczególności w zakresie ryzyka braku zgodności

  • Nadzór nad monitoringiem realizacji rekomendacji poaudytowych

  • Przygotowywanie opinii prawnych z wyłączeniem prawa podatkowego

  • Opracowywanie i przedkładanie raportów z zakresu zarządzania ryzykiem braku zgodności

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie prawnicze

  • Doświadczenie w obszarze compliance, w instytucji finansowej (co najmniej 1 rok)

  • Zainteresowanie rynkiem finansowym i jego uregulowaniami prawnymi

  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na kontakt i współpracę również ze specjalistami z innych dziedzin

  • Umiejętność obsługi systemów prawniczych

  • Kreatywność, sumienność, analityczne myślenie, umiejętność organizacji pracy własnej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży finansowej,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub możliwość wyboru formy współpracy),

  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe),

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • nowoczesne biuro w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

NOTUS FINANSE S.A.

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy