Oferta pracy

Specjalista ds. Compliance

USP ZdrowieO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

• Wsparcie w zapewnianiu zgodności działań biznesowych Grupy USP z prawem, wartościami firmowymi, wewnętrznymi politykami i procedurami, z kodeksem etycznym oraz z najlepszymi praktykami rynkowymi przez współudział w:

- przewidywaniu i monitorowaniu potencjalnych ryzyk

- zaprojektowaniu i wdrożeniu standardów tworzenia procesów i procedur compliance

- stworzeniu i monitorowaniu realizacji procedur compliance, w szczególności dla aktywności marketingowych i sprzedażowych i w obszarze ochrony danych osobowych

- budowaniu świadomości i edukowaniu pracowników w zakresie zgodności, m.in. opracowywanie oraz realizację szkoleń, komunikowanie i promowanie zasad compliance

- przygotowaniu i kontrolowaniu realizacji procedur dot. zgłaszania i badania nieprawidłowości

• Efektywną współpracę z Audytorem Wewnętrznym w zakresie oceny i zarzadzania ryzykiem oraz prowadzenia audytów, przeglądów i kontroli

• Doradztwo i tworzenie rekomendacji dla partnerów biznesowych

• Śledzenie zmian w regulacjach prawnych i ich implementację do procedur zgodności w Grupie USP

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie prawnicze

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej – co najmniej 3-letnie

  • Uczestniczyłeś/aś w analizie i ocenie ryzyka compliance oraz możesz pochwalić się rekomendowaniem skutecznych praktyk

  • Miałeś/aś okazję uczestniczyć w projektowaniu oraz wdrażaniu procedur i procesów w obszarze compliance

  • Wykazujesz dużą samodzielność i inicjatywę w działaniu

  • Skutecznie budujesz relacje z partnerami biznesowym

  • Bardzo dobrze znasz język angielski

  • Cechuje Cię wnikliwość, rzetelność i terminowość

  • Doskonale znasz przepisy prawa oraz kodeksów branżowych obowiązujących firmy z branży farmaceutycznej i żywnościowej

  • Świetnie znasz przepisy prawa farmaceutycznego, dot. ochrony danych osobowych, prawa ochrony konkurencji oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji i AML

To oferujemy

  • Dużą samodzielność i realny wpływ na stworzenie najlepszych standardów compliance u lidera na polskim rynku leków OTC

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów jak np. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalno – sportową

  • Możliwość elastycznego łączenia pracy z biura z pracą z domu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie