Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Compliance

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vision Express to sieć salonów optycznych, działająca na terenie Polski od 1994 roku. W ciągu 20 lat osiągnęliśmy pozycję lidera w branży optycznej z ponad 190 salonami w całym kraju. W naszych salonach i gabinetach łączymy profesjonalne badania wzroku z kompleksową formułą sprzedaży opraw okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych.

    Vision Express jest częścią grupy GrandVision – globalnego lidera w branży optycznej, obecnej w 44 krajach i zatrudniającej 30 000 pracowników w ponad 6600 wysokiej klasy salonach optycznych. Jesteśmy stabilną i prężnie rozwijającą się firmą, dla której Klient jest największą wartością.

    Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Cel stanowiska:

    Osoba zatrudniana na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie oraz aktualizację zaimplementowanych w Spółce polityk w zakresie ochrony danych osobowych (RODO) oraz polityk compliance z uwzględnieniem medycznych aspektów Spółki. Osoba ta będzie też odpowiedzialna za wsparcie w tworzeniu regulaminów marketingowych w oparciu o istniejące w spółce wzory.

    Obowiązki:

    • Wykonywanie obowiązków z zakresu RODO (prowadzenie rejestrów, przeprowadzanie audytów, przekazywanie instrukcji i wytycznych, opracowywanie dokumentacji, wykonywanie i aktualizacja wewnętrznych procedur, przekazywanie rekomendacji i instrukcji innym działom spółki, współpraca z zewnętrznymi doradcami)
    • Wykonywanie obowiązujących w spółce polityk i procedur z zakresu szeroko pojętego „Compliance Management” (konflikt interesów, przeciwdziałanie nadużyciom, kontakt z organami ścigania, prawa pacjentów, kontrola korzystania z portali społecznościowych, inne);
    • Tworzenie projektów regulaminów akcji marketingowych i promocyjnych
    • Bieżące doradztwo w zakresie legal compliance dla działu marketingu

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze wykonywania polityk w zakresie ochrony danych osobowych lub/i Compliance

    Mile widziane doświadczenie w placówce medycznej lub w innym podmiocie wykonującym świadczenia zdrowotne (ochrona danych osobowych wrażliwych, dokumentacja medyczna)

    • Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym
    • Przywiązanie do szczegółów, rzetelność i dokładność
    • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
    • Komunikatywność
    • Mile widziane wykształcenie prawnicze (nieobowiązkowe) lub kursy kierunkowe

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
    • Udział w ciekawych projektach związanych z rozwojem medycznego charakteru firmy
    • Pracę w zgranym zespole specjalistów
    • Atrakcyjne benefity ( m.in. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, bony podarunkowe, darmowa para okularów)
    • Zapewnimy Ci pełne wdrożenie do pracy i wsparcie ze strony zespołu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.