Oferta pracy

Specjalista ds. Contact Center Direct Sales

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Dęblin

    Dęblin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • realizacja zleceń sprzedaży Klientów, sprzedaż nadwyżek asortymentu,

  • ścisła współpraca w ramach łańcucha dostaw (produkcja, sieć sprzedaży, zamówienia, realizacja, wysyłki),

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych wyznaczonych przez przełożonego,

  • dbanie o najwyższą jakość sprzedaży i poziom obsługi klientów,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

  • umiejętność łatwego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i nastawienia na cel,

  • wysoka kultura osobista,

  • energia do działania i chęci do podejmowania nowych wyzwań,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office),

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i rosyjskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia w zależności od realizacji celów biznesowych),

  • pracę w systemie dwuzmianowym - 7:00-15:00 i 10:00-18:00,

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną

  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i uczenia się od najlepszych w branży.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi