Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Audio Klan Janusz Prządka spółka jawna, ul. Gen. Andersa 12 lok. LU2, 00-201 Warszawa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym wyłącznie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Audio Klan Janusz Prządka spółka jawna z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected] Pełną informację odnośnie przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Content Marketingu - Copywriter

AUDIO KLAN Janusz Prządka Spółka JawnaO firmie

  • Szkolna 45, Marki
    Marki, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 01 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AUDIO KLAN Janusz Prządka Spółka Jawna

Szkolna 45

Marki

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wysokiej jakości tekstów (m.in. artykuły, recenzje, zestawienia, poradniki) w oparciu o wytyczne (brief) oraz zgodnie z zasadami SEO

  • Tworzenie tekstów reklamowych do różnych kanałów komunikacji

  • Tłumaczenia i opracowania tekstowe dotyczące produktów i marek

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zawodowym pisaniu tekstów na potrzeby firmy

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z SEO

  • Kreatywność i chęć wdrażania własnych pomysłów i narzędzi podnoszących poziom działania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Mile widziany własny warsztat pisarski i portfolio tekstów

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży elektroniki konsumenckiej, w tym branży audio-video

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji lidera branży

  • Umowę o pracę lub umowę B2B

  • Rozwój zawodowy i możliwość realizacji własnych projektów i pomysłów

  • Benefity związane m.in. z opieką medyczną i dofinansowaniem urlopów wypoczynkowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy ogólnopolską siecią specjalistycznych salonów, działającą na rynku od 25 lat. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt audio-wideo dla domu oraz szeroką gamę urządzeń osobistego audio. W naszej ofercie znajdują się najlepsze urządzenia czołowych światowych marek, a nasi doświadczeni konsultanci pomagają w optymalnym doborze sprzętu do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Przewiń do profilu firmy