Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Content Marketingu - Copywriter

AUDIO KLAN Janusz Prządka Spółka Jawna

  • Szkolna 45, Marki
    Marki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Szkolna 45

Marki

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wysokiej jakości tekstów (m.in. artykuły, recenzje, zestawienia, poradniki, aktualności rynkowe i prasowe) w oparciu o wytyczne (brief) oraz zgodnie z zasadami SEO

  • Tworzenie tekstów reklamowych do różnych kanałów komunikacji

  • Tłumaczenia i opracowania tekstowe (w tym rich content) dotyczące produktów i marek

  • Kompleksowe przygotowanie tekstów do filmów zleconych w ramach produkcji wraz z korektą merytoryczną

  • Mile widziana umiejętność „pilotowania” procesu post-produkcji filmu – współpraca z montażystą w ramach szlifowania finalnych wersji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zawodowym pisaniu tekstów na potrzeby firmy

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z SEO

  • Kreatywność i chęć wdrażania własnych pomysłów i narzędzi podnoszących poziom działania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Podstawowy własny warsztat pisarski

Mile widziane

  • Znajomość branży elektroniki konsumenckiej, w tym branży audio-video

  • Zainteresowania w obszarze muzyki

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę B2B

  • Pracę w stabilnej rodzinnej firmie - jednej z największych na rynku dystrybucji audio/video w Polsce

  • Pracę ze znanymi markami premium

  • Rozwój zawodowy i możliwość realizacji własnych projektów i pomysłów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy ogólnopolską siecią specjalistycznych salonów, działającą na rynku od 25 lat. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt audio-wideo dla domu oraz szeroką gamę urządzeń osobistego audio. W naszej ofercie znajdują się najlepsze urządzenia czołowych światowych marek, a nasi doświadczeni konsultanci pomagają w optymalnym doborze sprzętu do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Przewiń do profilu firmy