Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. content marketingu

WINNING MOVES POLSKA SPÓŁKA Z OGRNICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Winning Moves to firma specjalizująca się w grach planszowych. Tworzymy, sprzedajemy i przede wszystkim gramy w gry; w tym znane na całym świecie tytuły familijne takie jak: Top Trumps, Monopoly, Cluedo, Risk, Connect 4, Pass The Pigs i wiele innych - w oparciu o własne projekty i znane licencje.

Jesteśmy małą firmą o globalnym zasięgu. Choć nasza główna siedziba znajduje się w Londynie, posiadamy również biura we Francji, Niemczech, Polsce, Australii i USA, a produkowane przez nas gry sprzedawane są w ponad 50 krajach. Jeżeli chcesz wspólnie z nami tworzyć produkty i współpracować z potentatami branży firmami takimi jak: Hasbro, Disney, Warner Brothers, Mattel, czy Nickelodeon - dołącz do naszego zespołu!

Więcej informacji o naszych produktach: http://www.winningmoves.pl

Poszukujemy kreatywnej, pomysłowej zaangażowanej osoby do naszego działu sprzedaży. Na tym samodzielnym stanowisku będziesz odpowiedzialny za tworzenie materiałów tekstowych, zgodnych z założeniami SEO (opisów produktów), koordynację i organizację portfolio materiałów graficznych (we współpracy z działem graficznym), tworzenie materiałów promocyjnych na potrzeby e-commerce. Do Twoich obowiązków należeć będzie również opieka nad bazą produktową na poszczególne rynki oraz opieka nad kontami na portalach społecznościowych i newsletterem a także tworzenie prezentacji produktowych.

Wymagania/Obowiązki:

  • Tworzenie treści (tekstowych i graficznych) na potrzeby sklepów e-commerce, z zachowaniem zasad SEO;
  • Dbanie o spójność wizerunku marki online;
  • Tworzenie prezentacji produktowych dla działu sprzedaży oraz klientów B2B;
  • Koordynację akcji specjalnych organizowanych przy współpracy z influencerami/testerami oraz przygotowanie wysyłek kreatywnych;
  • Analiza branży i działań konkurencji, monitorowanie kampanii prowadzonych przez konkurentów w Internecie oraz trendów rynkowych;
  • Nadzorowanie współpracy z działem graficznym w celu tworzenia zdjęć i innych materiałów graficznych.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym;
  • Praktyczna wiedza z zakresu SEM, SEO, direct marketing, content marketing.
  • Kreatywność, poczucie estetyki, samodzielność
  • Znajomość pakietu G-Suite.
  • Znajomość aktualnych trendów popkulturowych.
  • Obsługa narzędzi reklamowych w mediach społecznościowych (Facebook Ads Manager)
  • Znajomość analityczne: Google Analytics, Facebook Ads Manager, Photoslurp
  • Umiejętność tworzenia tekstów angażujących użytkowników, tzw. "lekkie pióro"
  • Doświadczenie w obszarze content marketingu.

Oferujemy:

  • Pracę w małej-globalnej firmie.
  • Współpracę z największymi markami na świecie: Disney, Warner Brothers, MGA, Nickelodeon, Hasbro i innymi.
  • Możliwość czerpania wiedzy z uwagi na bliską współpracę z innymi oddziałami firmy - UK, Niemcy, Francja, Australia.
  • Dużą samodzielność i przyjemną atmosferę w pracy.
  • Dodatkowe benefity - karta MultiSport, pakiet medyczny.

Ogłoszenie archiwalne