Oferta pracy

Specjalista ds. Content Marketingu i Social Media

BBK S.A. – właściciel marki home&youO firmie

BBK S.A. – właściciel marki home&you

Azymutalna 11

Gdańsk

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło.
Tak powstała marka home&you. Chcemy ją rozwijać i pielęgnować.
W naszą strategię wpisany jest wzrost wartości marki. Jak go rozumiemy?
Zależy nam na lojalności klientów, świadomości marki w głowach nabywców
oraz przekonaniu o jakości produktu, którą oferujemy.
Nasze działania skierowane są na rozwój
i zwiększenie znaczenia marki w oczach klientów w Polsce i za granicą.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w marketingu, a social media nie mają przed Tobą tajemnic
– zapraszamy do aplikowania!
Specjalista ds. Content Marketingu
i Social Media

ZAAPLIKUJ DO NAS, JEŚLI:

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów social media
  • możesz pochwalić się lekkim piórem i dużym wyczuciem w Social Mediach (FB, Instagram, YouTube, Pinterest)
  • potrafisz planować strategię i działania w social media
  • dobrze znasz funkcjonalność narzędzi IG/FB
  • z łatwością dopasowujesz treść do celów marketingowych
  • znasz język angielski w stopniu zaawansowanym
  • jesteś osobą kreatywną i zawsze poszukujesz efektywnych rozwiązań
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i potrafisz pracować w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w tworzeniu, optymalizacji i raportowaniu kampanii reklamowych w social mediach
  • Twoje poczucie estetyki i zainteresowanie aranżacją wnętrz.

TWOJE ZADANIA:

  • tworzenie i realizacja strategii komunikacji w social mediach
  • prowadzenie profili społecznościowych marki home&you (Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest)
  • współpraca i budowanie relacji z klientami i partnerami, w tym influencer marketing
  • przygotowanie i publikacja angażujących treści
  • opracowanie koncepcji kreatywnej na potrzeby realizowanych akcji promocyjnych
  • analizowanie trendów, poszukiwanie i wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w Internecie
  • monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań
  • efektywna współpraca z innymi działami w firmie

OFERUJEMY:

  • pełną wyzwań pracę zespołową w miłej i przyjaznej atmosferze, jak w "home",
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

A TAKŻE:

  • umowa o pracę
  • dostęp do karty Multisport
  • dostęp do opieki medycznej
  • dostęp do ubezpieczenia na życie
  • jasna ścieżka kariery
  • w pełni wyposażone stanowiska pracy
  • home office
  • program poleceń dla pracowników
  • kupony rabatowe
  • bezpłatne napoje dla pracowników
  • bezpłatny parking
  • bądź sobą!

BRZMI CIEKAWIE? DOŁĄCZ DO NAS!

Ogłoszenie archiwalne