Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Content Marketingu

  • Nagawczyna (pow. dębicki), podkarpackie
  • Specjalista
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    NUTRIFARM SP. Z O.O. – Dystrybutor suplementów i odżywek dla sportowców poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Nagawczyna k. Dębicy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w marketingu internetowym – wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętność tworzenia angażujących treści marketingowych i wspierających sprzedaż,
    • Doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi – budowanie wizerunku marki,
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych,
    • Znajomość narzędzi content marketingowych, narzędzi monitoringu internetu,
    • Doświadczenie w Visual marketingu i Video marketingu,
    • Zmysł estetyczny, dokładność,
    • Umiejętność współpracy w zespole,
    • Znajomość języka angielskiego

    Opis stanowiska:

    • Udział w tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi w tym dodawaniu treści, grafik we współpracy z działem graficznym,
    • Monitoring i analiza trendów na rynku, promowanie nowych rozwiązań w Content Marketingu,
    • Udział w tworzeniu artykułów sponsorowanych,
    • Reklama na blogach, współpraca z blogerami,
    • Visual Marketing i Content wizualny przy wsparciu działu graficznego,
    • Wspólna praca przy tworzeniu materiałów Video marketingowych,
    • Współpraca z Copywriterami,
    • Obsługa Social Media: Facebook/Google+/YouTube/Instagram
    • Monitoring marki w internecie przy pomocy narzędzi jak Brand24

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
    • Możliwość samodzielnego realizowania zadań
    • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
    • Szkolenia i rozwój

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV
     za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )