Oferta pracy

Specjalista ds. Content Marketingu

Infonet RoboJet Sp. z o.o.O firmie

Infonet RoboJet Sp. z o.o.

Warszawska 43/162

Piastów

RoboJet jest renomowaną polską marką robotów sprzątających. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

/ Content Marketing Specialist

Obowiązki:

  • Planowanie, tworzenie, koordynowanie i optymalizacja strategii content marketingowej i SEO
  • Tworzenie atrakcyjnych wizualnie i angażujących materiałów, contentu www i w Social Media
  • Współpraca z Influencerami (od planowania, po podsumowanie współpracy)
  • Kontakty z prasą oraz redagowanie artykułów do mediów
  • Współtworzenie kampanii i materiałów marketingowych
  • Odpowiedzialność za wizerunek marki w Internecie, budowanie zaufania oraz zaangażowanie Odbiorców
  • Poszukiwanie sposobów na budowanie interakcji z odbiorcami
  • Monitorowanie i analiza rynku, konkurencji oraz własnych działań
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy i Partnerami Biznesowymi

Oczekujemy:

  • Doświadczenie poparte sukcesami przedstawionymi „na cyferkach”
  • Biegła znajomość j. polskiego, „lekkie pióro” i naturalny talent do wyszukiwania „literwóek” 😉
  • Praktyczna znajomość SEO
  • Doświadczenie w prowadzeniu kanałów Social Media
  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnego wizualnie i angażującego contentu
  • Znajomość narzędzi e-commerce – czym więcej tym lepiej
  • Zaangażowanie, kreatywne i analityczne myślenie
  • Wysokie poczucie estetyki
  • Samodzielność, determinacja, efektywne zarządzanie swoim czasem, terminowość i zorientowanie na wynik

Mile widziane:

  • Umiejętne wykorzystanie RTM
  • Tworzenie infografik
  • Realizowanie niestandardowych działań marketingowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość wdrażania oraz realizowania własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na zaufaniu, współpracy, szacunku i otwartej komunikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy