Oferta pracy

Specjalista ds. Content Marketingu

Integra Consulting Poland

  • Górki 7, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Górki 7

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie treści (contentu) w tematyce związanej z działaniami firmy (szkolenia, rozwój, rekrutacje, lean management);

  • tworzenie i optymalizacja artykułów wykorzystywanych na blogu, stronach internetowych, stronach zewnętrznych;

  • zamienianie contentu z nagrań wideo na treść blogową;

  • opracowywanie treści newsletterów oraz mailingów;

  • pisanie lub aktualizowanie oferty związanej z usługami firm, przygotowywanie treści na stronę internetową;

  • rozwijanie profilu marki w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn), w tym: koordynowanie publikowania treści social mediowych oraz wsparcie w zakresie dostarczania treści możliwych do wykorzystania m.in w social mediach;

  • współtworzenie i organizacja działań promocyjnych firmy: webinarów, szkoleń online, eventów;

  • samodzielne planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii Google Ads i Facebook Ads;

  • udział w przygotowaniu i wdrażaniu kampanii digital marketingowych (e-mail marketing, social media, display) nastawionych na generowanie leadów;

  • monitorowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

Co jest dla nas ważne?

Twoja postawa, motywacja, nastawienie. Jeśli potrafisz współpracować w zespole, angażujesz się w powierzane zadania, twoją pracę cechuje odpowiedzialność, samodzielność, zorganizowanie i sumienność to czekamy właśnie na Ciebie.

Spodoba nam się też, jeżeli będziesz wychodzić z własną inicjatywą i samodzielnie tworzyć kreatywny content.

To, co możemy zapewnić to realny wpływ na kierunek działań marketingowych (jesteśmy małym zespołem, więc Twój głos będzie słyszalny, a opinia ważna) i różnorodność zadań.

Czego jeszcze poszukujemy:

• umiejętności tworzenia zróżnicowanych, interesujących materiałów social mediowych;

• dobrej organizacji w planowaniu, tworzeniu i udostępnianiu treści;

• lekkości w pisaniu i sprawnym poruszaniu się w kwestiach content marketingu;

• doświadczenia w realizacji akcji promocyjnych z wykorzystaniem płatnych reklam (zwłaszcza w Google i Facebook);

• doświadczenie w pracy z platformami automatyzacji działań marketingowymi np. GetResponse, Freshmail będzie dodatkowym atutem;

• bardzo nam się spodoba, jeżeli posiadasz doświadczenie w tworzeniu i obróbce materiałów foto/video na stronę internetową i na media społecznościowe lub możesz nas wesprzeć w pracach związanych z projektowaniem grafik oraz animacji.

To oferujemy

  • stabilność i bezpieczeństwo: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B;

  • elastyczność: praca w systemie hybrydowym;

  • swoboda i samodzielność w realizowaniu pomysłów dotyczących działań marketingowych;

  • rozwój: m.in. wdrożenie i udział w projekcie social sellingowym;

  • docenienie Twoich kompetencji i doświadczenia: adekwatne wynagrodzenie oraz realny wpływ na działania marketingowe firmy – współtworzenie planu marketingowego;

  • spełnienie zawodowe: realny wpływ na ewolucje marketingową i wspólne wypracowywanie koncepcji;

  • pracę w młodym, otwartym zespole, w dobrej, nieformalnej atmosferze (i to nie tylko ze względu na brak dress code’u), gdzie każdy głos i pomysł się liczy;

  • zadbanie o obszar work-life balance: dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne, wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatki świąteczne

Znajdujemy się w czołówce polskich firm szkoleniowo-doradczych. Od ponad 20 lat z sukcesami wspieramy organizacje w takich obszarach, jak: szkolenia menedżerskie i sprzedażowe, lean management, rekrutacje, doradztwo i coaching, programy rozwojowe oraz work-life balance.

W naszej codziennej pracy stawiamy na partnerstwo i zaufanie.

Jako zespół ekspertów wspieramy organizacje w wielowymiarowych procesach rozwojowych, biorąc współodpowiedzialność za efekty i wyniki prowadzonych przez nas szkoleń. Niejednokrotnie kształtujemy kierunki rozwoju w organizacjach, dzięki czemu każdego dnia poszerzamy nasze horyzonty. Zaufało nam ponad 500 firm, a wiele z nich współpracuje z nami w wielowymiarowym aspekcie rozwoju organizacji od kilku do kilkunastu lat.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli bliska Ci jest idea zrównoważonego marketingu, grasz do 1 bramki, ale lubisz także chwycić w swoje ręce dany projekt i skutecznie go doprowadzić do końca, w pełnej odpowiedzialności i zaangażowaniu to przyjmij nasze zaproszenie do rozmowy, tak abyśmy mogli się poznać!