Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Content marketingu

Lidea Poland Sp. z o.o.

  • Wichrowa 1A, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wichrowa 1A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie komunikacji w social media;

  • Współtworzenie ulotek, katalogów i prezentacji;

  • Realizacja kampanii reklamowych online i offline;

  • Redakcja treści stron internetowych.

  • Twoje obowiązki w ramach zadań:

  • Pisanie i redagowanie treści na potrzeby komunikacji zewnętrznej - brand content, product content, social media content;

  • Tworzenie prostych treści graficznych - social media content;

  • Tworzenie prostych treści wideo - social media content.

  • Współpraca z influencerami z branży rolnej – vlogerzy, instagramerzy, ambasadorzy marki w terenie;

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i freelancerami – tworzenie publikacji drukowanych, materiałów wideo, reklam i kampanii reklamowych;

  • Współpraca z product managerami i innymi pracownikami Lidea w celu realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • język angielski poziom średniozaawansowany

  • umiejętność myślenia kreatywnego

  • wyczucie estetyki w reklamie

  • poprawność językowa

  • Mile widziane umiejętności:

  • znajomość Wordpress, Google Analytics, Google Ads, Google Tag Managera, Menedżera reklam Faceboook;

  • znajomość dowolnych narzędzi do montażu wideo (np. Adobe Premiere Pro, Davinci Resolve);

  • znajomość dowolnych narzędzi do tworzenia prostych grafik.

To oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • benefity pozapłacowe

O nas

Znane firmy hodowlano-nasienne Euralis Nasiona i Caussade Nasiona połączyły się. Od 15 kwietnia 2021 roku tworzymy wspólnie nową markę Lidea. Fuzja to mocne przyspieszenie prac badawczych i rozwój zespołu przedstawicieli regionalnych oraz marketingu.