Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Content Marketingu

Wydaje Nam Sie

  • Fredry 8, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Fredry 8

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie newsletterów

  • Tworzenie contentu i redagowanie treści dla sklepu internetowego

  • Zarządzanie zespołem zewnętrznych copywriterów – zlecanie i redagowanie tekstów

  • Optymalizacja tekstów pod kątem SEO

  • Tworzenie alternatywnych opisów produktowych

  • Współtworzenie i realizacja strategii content marketingowej marki

  • Kreowanie zaangażowanych treści i spójnej komunikacji

  • Współpraca z analitykiem SEO oraz praca nad pozycjonowaniem księgarni

  • Wsparcie przy tworzeniu akcji sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Kreatywność i lekkie pióro

  • Umiejętność pracy indywidualnej

  • Nienaganna znajomość języka polskiego

  • Umiejętność redagowania tekstów

  • Miłość do czytania książek

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku copywritera lub marketingowca

  • Znajomość kluczowych zasad pisania pod SEO

  • Znajomość narzędzi do analizy fraz kluczowych

  • Doświadczenie w email marketingu

  • Znajomość obsługi systemów zarządzania treścią (np. WordPress) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (forma zatrudnienia dostosowana do preferencji - umowa o pracę, umowa zlecenie) na pełen etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Ty wybierasz model pracy – zdalna, w biurze lub hybrydowo

  • Stałe godziny pracy 8-16

  • Krótkie piątki w pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Klimatyczne biuro w centrum Poznania

  • Nowoczesne narzędzia pracy: Asana, Miro, Mural, Google Analitycs i inne

  • Możliwość uczestniczenia w warsztatach, szkoleniach i konferencjach

  • Dofinansowanie indywidualnych szkoleń związanych z zainteresowaniami pracowników

  • Wyjazdy integracyjne

  • Budżet integracyjny dla zespołów

  • Prywatną opiekę medyczną i psychologiczną

  • Jogę w trakcie pracy i dofinansowanie karty MultiSport

  • Owocowe wtorki i lunchowe czwartki

  • Ekspress i świeżo mieloną kawę

  • Piątki z psem w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • jeden krótszy dzień pracy

Księgarnia Wydaje nam się i Grupa Wydawnictwa Poznańskiego

Jesteśmy oficjalną księgarnią Grupy Wydawnictwa Poznańskiego i mamy w swojej ofercie całą paletę różnorodnych emocji… znaczy książek 😉 Chcemy zaprosić Cię w szaloną podróż przez rozmaite tematy, tytuły, gatunki, a przede wszystkim zarazić naszą pasją do czytania. Jeżeli miałeś/miałaś okazję oglądać nasze transmisje na żywo, na pewno widziałeś/widziałaś w naszych oczach żywą fascynację książkami. Uwielbiamy dzielić się tym, co mamy. Dlatego – jako część tak różnorodnej grupy wydawniczej – mamy dla Ciebie całą masę książkowych atrakcji i wrażeń. Chcemy, aby każdy czytelnik czuł się u nas mile widziany i zaopiekowany 💙

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji:

• Wysyłasz do nas CV wraz z listem motywacyjnym.

• Zapraszamy na rozmowę i smaczną kawę lub spotkanie online.

• Do wybranych osób przesyłamy listę zadań, które są przykładowym zakresem obowiązków.