Specjalista ds. content marketingu - SEO i media społecznościowe

PPHU KEJ Sp. z o.o.O firmie

2 700‐3 400 zł brutto / mies.
  • 241
    Cikowice (pow. bocheński), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PPHU KEJ Sp. z o.o.

241

Cikowice (pow. bocheński)

www.kej.pl

Polska firma produkująca sprzęt medyczny i kosmetyki naturalne szuka osoby do zespołu zajmującego się utrzymaniem i prowadzeniem sklepu internetowego oraz promowaniem naszych produktów w Internecie. Nie wymagamy doświadczenia! Jesteś ambitną i chętną do nauki osobą? Interesujesz się SEO, wiesz jak działają media społecznościowe? Chcesz tworzyć content i zostać ekspertem? Zgłoś się do nas! Jesteśmy małą firmą, której możesz zostać częścią, a nie tylko pracownikiem – i zdobyć doświadczenie!

Opis stanowiska:

  • redagowanie tekstów na stronę oraz bloga
  • tworzenie opisów produktów
  • tworzenie i optymalizowanie treści pod wyszukiwarki internetowe
  • opracowanie strategii promocji w Social Media
  • prowadzenie konta firmowego na FB, Instagramie oraz rozwój kanału YouTube
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja zamówień ze sklepu internetowego i allegro
  • realizacja zamówień hurtowych

Oczekujemy:

  • sprawnego i lekkiego pióra
  • gotowości do podjęcia pracy na pełnym etacie
  • dokładności i terminowości
  • znajomości poprawnej polszczyzny, zasad ortografii i interpunkcji
  • kreatywności, wyobraźni i zaangażowania
  • chęci rozwijania wiedzy w zakresie marketingu internetowego
  • gotowości do udziału w targach

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • godziny pracy 8-16
  • niezbędne do pracy profesjonalne i nowoczesne narzędzia
  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego
  • imprezy integracyjne
  • brak korporacyjnych struktur
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • atrakcyjny system premiowy

Wynagrodzenie: od 2 000 zł netto do 2 500 zł netto + premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyższe wymagania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy