Oferta pracy

Specjalista ds. Content Marketingu / Social Media

Duda-Cars S.A.O firmie

  • Ptasia 4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Duda-Cars S.A.

Ptasia 4

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Szerzenie naszej pasji do motoryzacji przy użyciu odpowiedniego doboru słów, obrazów oraz skutecznej architektury informacji.

  • Przygotowywanie długofalowych strategii content marketingowych oraz zróżnicowanych treści na potrzeby kampanii/akcji marketingowych.

  • Aktywne budowanie zaangażowania w następujących mediach: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube.

  • Kompleksowe prowadzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej za pomocą różnorodnych narzędzi oraz monitoring interakcji z odbiorcami.

  • Poszukiwanie dobrych wzorców, wykonywanie analiz skuteczności działań na podstawie danych z narzędzi typu: Business Manager, Google Analytics, Search Console, Ahrefs, Senuto, Brand24 lub Sotrender.

  • Generowanie pomysłów i rekomendowanie nowych rozwiązań na budowanie zasięgów, mając na uwadze spójność oraz jakość wizerunku.

  • Nadzorowanie współpracy z agencją SEO, optymalizacja treści zgodnie z wytycznymi.

  • Nadzorowanie współpracy z zewnętrznymi podwykonawcami w celu tworzenia zdjęć,grafik oraz filmów.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z marketingiem – w szczególności w obszarze mediów społecznościowych / content marketingu.

  • Świadomość, że content marketing to nie copywriting, lecz przede wszystkim zdobycie zainteresowania i wywołanie zaangażowania.

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do zarządzania i analityki w marketingu.

  • Biegła znajomość digital marketingu oraz branży e-commerce.

  • Świetne poruszanie się w mediach społecznościowych oraz znajomość trendów z nimi związanych.

  • Doskonałe umiejętności językowe i łatwość operowania słowem.

  • Znajomość zagadnień SEO i SEM oraz zasad płatnego wspierania treści.

  • Doskonałe umiejętności komunikacji, planowania i organizacji pracy.

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Terminowość

  • Szczególnie potrzebny (i wymagany) jest język angielski na bardzo dobrym poziomie (B2/C1).

Mile widziane

  • Doświadczenie w marketingu dla branży automotive.

  • Znajomość narzędzi marketing automation – w szczególności SALESmanago

  • Zainteresowanie motoryzacją ze szczególnym uwzględnieniem marek premium.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Dodatkową premię uzależnioną od wyników.

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

  • Dostęp do szkoleń.

  • Rozwój zawodowy u lidera sprzedaży branży motoryzacyjnej.

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań.

  • Pracę w zgranym, dynamicznym i zaangażowanym zespole.

  • Przyjazne, otwarte na pomysły środowisko biznesowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do okularów

Duda-Cars jest liderem sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej samochodów Mercedes-Benz w Polsce. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars stawia sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Od 15 lat dzielimy się naszą miłością do trójramiennej gwiazdy z klientami oraz najbliższym otoczeniem. Mamy ambicje stworzyć nie tylko najlepszy dział sprzedaży, ale też najbardziej kreatywny dział marketingu obsługujący wszystkie nasze projekty.

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Przewiń do profilu firmy

Myślisz, że to właśnie Ciebie szukamy? Sprawdź to! Zaaplikuj, a my zweryfikujemy Twoje CV i odezwiemy się do Ciebie jeżeli zauważymy potencjał.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy