Specjalista ds. Content Marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-01
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-07-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BOWWE to dynamicznie rozwijający się start up. Zbudowaliśmy rewelacyjny i bardzo konkurencyjny produkt, który sprzedaje się i zyskuje uznanie klientów na całym świecie. Stworzyliśmy także Honaro.com oraz inne  produkty między innymi Marketplace, który wdrażaliśmy w Poczcie Polskiej.

    Nasz Zespół tworzą niesamowici ludzie, bardzo zaangażowani i wysokiej klasy specjaliści. Obecnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie contentu w języku angielskim oraz za miarodajne wyniki, które on osiągnie w Internecie. Content będzie tworzony na potrzeby naszego Software House, aby mógł on się bardzo dynamicznie rozwijać.

    Szukamy sprawnego i skutecznego
    Specjalistę ds. Content Marketingu
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Tworzenie ciekawego i wartościowego contentu w języku angielskim, który będzie promować nasze usługi w poszczególnych kanałach sprzedażowych
    • Tworzenie strategii contentu oraz odpowiadanie za jej realizację i osiągane wyniki
    • Praca z najlepszymi narzędziami do mierzenia wyników i obserwacji konkurencji
    • Pozyskiwanie ciekawego contentu do wykorzystania w procesach marketingowych
    • Analiza trendów w social media oraz poszukiwanie nowych możliwości
    • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy w Internecie

    Czego wymagamy?

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w branży IT)
    • Kandydata powinno cechować lekkie pióro oraz wysokie zdolności komunikacyjne
    • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1/C2)
    • Kandydat powinien wiedzieć jak napisać tekst, który poruszy tłumy
    • Otwartość na nieszablonowe myślenie i kreatywność
    • Samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za jakość treści i materiałów
    • Znajomość narzędzi Content Marketingu

    Co oferujemy?

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Udział w ciekawych projektach z branży IT
    • Pracę w dynamicznym i startup-owo zorientowanym środowisku
    • Bliską współpracę z doświadczonymi przedsiębiorcami oraz specjalistami IT
    • Możliwość szybkiego awansu wraz z rozwojem firmy
    • Zapewniamy narzędzia pracy takie jak służbowy laptop
    • Dobrą atmosferę w pracy
    • Elastyczne godziny pracy

    Jeżeli nie boisz się ciężkiej pracy i chcesz się szybko rozwijać to jesteśmy dla siebie stworzeni!