Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Contentu eCommerce

Wakacje.plO firmie

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Oliwa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie treściami w serwisie Wakacje.pl i nowopowstającej Aplikacji Mobilnej Wakacje.pl (landing page, bannery, opinie o hotelach, strona główna);
  • Visual merchandising dla obiektów hotelowych, obejmujący zarządzanie contentem zdjęciowym i video dla hoteli;
  • Analizowanie danych z różnych źródeł;
  • Nadzorowanie realizacji zmian technologicznych i usprawnień w serwisie Wakacje.pl;
  • Ścisła współpraca z zespołami marketingu, UX / UI, SEO, developerami, testerami;
  • Raportowanie oraz prezentacja postępów prac.

Nasze wymagania

  • Miłość do wakacji, słońca i podróży - to będzie DNA Twojej pracy!
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Contentu eCommerce lub 2 lata doświadczenia w branży turystycznej;
  • Lekkie pióro – umiejętność tworzenia tekstów marketingowych i sprzedażowych;
  • Wyczucie estetyki przy ocenie i doborze zdjęć oraz zlecania materiałów graficznych;
  • Umiejętności analityczne – dobra znajomości Excela, BI;
  • Umiejętności organizacyjne - planowania i zarządzania zadaniami w czasie;

Mile widziane

Znajomość systemów Touroperatorów oraz systemu MerlinX;

Znajomość takich narzędzi jak Google Analytics, Jira, Confluence, BI, wybrane CMSy;

To oferujemy

  • Współtworzenie jednego z największych eCommerców turystycznych w Polsce;
  • Elastyczne godziny pracy (nasze core-hours to 9.00-15.00)
  • Pakiet benefitów oparty o platformę WorkSmile, z których można korzystać według własnych upodobań - sam/a decydujesz na co wykorzystasz środki: multisport, opieka medyczna, bilety do kina/teatru, vouchery do sklepów odzieżowych?;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Dostęp do platformy Wellbeing’owej;
  • Pracę w jednym z najbardziej prestiżowych budynków na terenie Trójmiasta - NEON przy al. Grunwaldzkiej;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów.

Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI- szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Specjalista ds. Contentu eCommerce, aleja Grunwaldzka 413, Oliwa, Gdańsk