Oferta pracy

Specjalista ds. Contentu i Social Media

Morele.net Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 20A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Morele.net Sp. z o.o.

Fabryczna 20A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i rozwijanie bieżących projektów w kanałach social media

  • współtworzenie i realizowanie strategii social media

  • zarządzanie komunikacją z klientem za pośrednictwem kanałów social media

  • tworzenie formatów video oraz materiałów zdjęciowych na potrzeby social media - od pomysłu, scenariusza aż po realizację

  • prowadzenie działań z obszaru influencer marketingu

  • monitorowanie działań marek konkurencyjnych w Internecie

  • wsparcie przy niestandardowych zadaniach - kampaniach, promocjach, akcjach kreatywnych

  • raportowanie, analizowanie i optymalizacja działań

Nasze wymagania

  • w swojej pracy łączysz kreatywność z analitycznym zacięciem

  • masz co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bierzesz odpowiedzialność za wyznaczone cele i szukasz rozwiązań, jak je realizować

  • z łatwością potrafisz tworzyć przykuwające uwagę i angażujące treści

  • śledzisz trendy w marketingu i przekładasz je na realizowanie działania

  • potrafisz budować oraz angażować społeczności, w szczególności w ramach Instagrama - to narzędzie to Twoja mocna strona

  • temat RTM jest Ci znany i potrafisz tworzyć treści odpowiadające aktualnym wydarzeniom

  • znasz system reklamowy Facebook Ads i swobodnie się w nim poruszasz - umiesz prowadzić działania reklamowe, wnioskować oraz optymalizować je

  • potrafisz wykorzystywać w prowadzonych działaniach takie narzędzia jak np. Sotrender, Brand24 czy Google Analytics

To oferujemy

  • pracę w gronie doskonałych ekspertów, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do tworzonych projektów

  • zatrudnienie w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce

  • system wynagrodzeń oparty o podstawę + premię

  • możliwości zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia

  • obecnie pracę 100% zdalną, docelowo pracę w trybie mieszanym (2-3 dni biuro, reszta zdalnie)

  • benefity: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

  • otwartość i przestrzeń do wyrażania własnego zdania

  • pozytywną i nieformalną atmosfery, którą tworzy nasz zespół - mili i otwarci na innych ludzie :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Karta multisport

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z ponad 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Przewiń do profilu firmy

Gotowy/a na podjęcie wyzwania? Aplikuj i przekonaj się, że warto! Prześlij swoją aplikację i daj się poznać.