Oferta pracy

specjalista ds. contentu i social media

home.pl S.A.

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli wiesz jak stworzyć wciągającą opowieść o marce i produkcie, potrafisz tworzyć magię słowem, jednocześnie rozumiejąc klienta i jego potrzeby biznesowe- koniecznie czytaj dalej!

  • planowanie i realizacja content marketingu dla produktów zespołu e-commerce w ramach strategii marketingu,

  • współpraca z Kierownikiem Produktu w zakresie realizacji strategii contentu

  • redagowanie przekazów i treści reklam dla dedykowanych grup odbiorców (m.in. mailingi, social media, blog, publikacje sponsorowane, banery i materiały reklamowe),

  • wsparcie w tworzeniu treści do serwisu home.pl,

  • optymalizacja treści z uwzględnieniem SEO,

  • współpraca z zespołem w zakresie oprawy graficznej oraz promocji contentu,

  • bieżący research i wyszukiwanie wartościowych tematów.

Nasze wymagania

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie tworzenia contentu i mediów społecznościowych,

  • jesteś otwarty i kreatywny, a przy tym masz w sobie chęć ciągłego rozwoju,

  • jesteś samodzielny i umiesz tworzyć oraz zarządzać treściami,

  • nie boisz się mówić o swoich pomysłach,

  • potrafisz dopasować język oraz styl do określonej strategii komunikacyjnej, dbasz o poprawność językową, masz "lekkie pióro",

  • znasz dobre praktyki optymalizacji tekstu na potrzeby SEO.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat,

  • pracę w stale rozwijającym się zespole e-commerce,

  • dużą niezależność i swobodę w planowaniu zadań,

  • możliwość rozwoju w różnych kierunkach – udział w programach rozwojowych „Bilet do Rozwoju”, czyli wewnętrznych szkoleniach z ekspertami z różnych dziedzin,

  • prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych oraz wakacji, lekcje nauki angielskiego, bony na święta, ubezpieczenie grupowe,

  • … oraz mnóstwo inicjatyw wspierających naszych pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Co druga strona internetowa w Polsce jest zarejestrowana w home.pl, a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, jak i międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy