Oferta pracy

Specjalista ds. contentu

K2 PreciseO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

K2 Precise stanowi część Grupy K2. Naszym celem jest rozwój precyzyjnego marketingu, skupionego wokół kampanii programatycznych, analityki webowej i business intelligence. K2 Precise tworzy zespół 70 specialistów. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania

  • redagowanie artykułów content marketingowych i ich optymalizacja pod kątem SEO,
  • koordynowanie publikacji w serwisach zewnętrznych,
  • ścisła współpraca ze specjalistami w celu wdrażania działań SEO dla Klientów,
  • rekomendowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w celu podniesienia efektywności stron WWW,
  • obsługa narzędzi SEO, statystycznych oraz keyword research,
  • opracowywanie i wdrażanie strategii content marketingowych dla Klientów (artykuły, infografiki, raporty, wideo),
  • tworzenie ofert CM oraz długoterminowych planów publikacji treści.

Co Ci się przyda w pracy i czego od Ciebie oczekujemy?

  • doskonałej znajomość języka polskiego, „lekkie pióro”,
  • znajomości podstawowych pojęć z dziedziny SEO i marketingu internetowego,
  • co najmniej 2 letniego doświadczenia w redagowaniu artykułów przeznaczonych do publikacji w Internecie,
  • znajomości sztuki webwritingu,
  • chęci rozwijania wiedzy w dziedzinie Content Marketingu,
  • podstawowej znajomość narzędzi takich jak: Google Analytics, planer słów kluczowych Google Adwords, Semstorm, Senuto,
  • dokładności, samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy w zespole i chęci do wymiany wiedzy,
  • wykształcenia wyższego, preferowani absolwenci filologii polskiej, dziennikarstwa.

Co Ci oferujemy?

  • pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów,
  • dobre warunki zatrudnienia,
  • praca zdalna lub model hybrydowy – zależnie od lokalizacji,
  • świetną atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • możliwość pracy dla renomowanych firm na rynku,
  • wsparcie w rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy