Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. contentu z językiem angielskim

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kilka słów o Picodi:

    Picodi.com to start-up, który w przeciągu ostatnich 5 lat rozwinął się na ponad 40 rynkach na całym świecie. Nasze biuro mieści się na krakowskim Zabłociu, pracuje w nim ponad 90 osób z ponad 20 krajów posługując się 23 językami. Duża część naszych portali prowadzona jest w języku angielskim, dlatego aktualnie chcemy poszerzyć nasz zespół o osoby, które biegle się nim posługują.

    Miejsce pracy: Kraków

    Twoje zadania:
    • tworzenie opisów promocji na anglojęzyczne wersje
      portalu picodi.com
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z największymi
      sklepami on-line na świecie
    • współpraca z anglojęzycznymi influencerami z wielu
      krajów świata
    • współpraca przy tworzeniu kampanii marketingowych
    Czego oczekujemy:
    • dobrej znajomości języka angielskiego
      (minimum mocne B2)
    • dobrych zdolności komunikacyjnych
    • znajomości MS Office (Powerpoint, Word, Excel)
    • chęci poszerzania swojej wiedzy z zakresu
      e-commerce i e-marketingu
    • dostępności minimum 35 h tygodniowo

    Co oferujemy:

    • dużą dawkę wiedzy z zakresu e-commerce w różnych
      kulturach przekazywaną przez najlepszych specjalistów
      w branży
    • a poza tym: prywatne ubezpieczenie medyczne,
      pakiet sportowy, elastyczne godziny pracy i niekorporacyjną
      atmosferę w firmie - tak mamy xboxa, owoce i ekobiuro
      na Zabłociu :)
    bottom