Oferta pracy

Specjalista ds. contentu z językiem niemieckim

Macopedia Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 5007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 5008 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Matejki 11, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Macopedia Sp. z o.o.

Matejki 11

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i tłumaczenie tekstów na stronę firmową i bloga z zachowaniem zasad SEO (artykuły eksperckie, case studies, copy na landingi, e-booki),

  • współudział w tworzeniu strategii komunikacyjnej firmy,

  • prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych,

  • wsparcie działu sprzedaży w przygotowaniu oferty dla klientów B2B,

  • testowanie nowych rozwiązań w obszarze SEO,

  • analiza konkurencji i reaserch trendów rynkowych w ramach niemieckojęzycznego obszaru językowego.

Nasze wymagania

  • potrafisz tworzyć komunikację marketingową w języku niemieckim,

  • chcesz tworzyć angażujące treści dotyczące technologii i oferowanych przez nas produktów,

  • masz doświadczenie w pracy w branży IT/e-commerce (najlepiej w sektorze B2B) lub

  • interesujesz się nowinkami z tej branży,

  • znasz zasady SEO copywritingu i wiesz, jak je wykorzystać w praktyce,

  • znasz narzędzia SEO (np. Senuto, Ahrefs, Semstorm, Keywords Planner) w stopniu co najmniej podstawowym,

  • wiesz jak napisać post na fb ;),

  • potrafisz pracować w zespole, który korzysta z metodyk zwinnych (będziesz pracować w rosnącym, 3-osobowym dziale marketingu i aktywnie współtworzyć działania contentowe),

  • jesteś osobą kreatywną, samodzielną i zorganizowaną

Mile widziane

  • rozumiesz specyfikę rynków niemieckojęzycznych,

  • masz doświadczenie we współpracy z zagranicznymi mediami (przygotowanie artykułów sponsorowanych, PR)

To oferujemy

  • ciekawe zagraniczne i polskie projekty, nasi klienci to m.in. Trefl, Raben, Oceanic, Macmillan, Neuca, Benefit Systems, Żabka,

  • doświadczony zespół, którego członkowie byli prelegentami m. in. na Meet Magento,

  • mentoring i szkolenie,

  • zwinne podejście,

  • aktywność w społeczności open-source,

  • realny wpływ na to CO i JAK robimy,

  • wsparcie zespołu i spotkania mające na celu wymianę wiedzy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • budżet na rozwój, który przeznaczysz na wybrane szkolenia,

  • pełny proces onboardingu,

  • nowoczesny laptop i niezbędne akcesoria,

  • bezpłatne zajęcia z angielskiego,

  • kartę MultiSport,

  • Playstation z wyborem najnowszych gier,

  • Oculus Quest dla niesamowitych doświadczeń VR,

  • budżet samorozwojowy,

  • squasha i drużynę sportową Sports Team Macopedia,

  • literaturę branżowa na koszt firmy,

  • wyjazdy integracyjne 2x w roku,

  • imprezy firmowe,

  • nowoczesne biuro w doskonałej lokalizacji (okolice MTP i Stare Miasto w Krakowie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • program mentoringowy

Cześć! Jesteśmy #macopeople. Tworzymy e-commerce i rozwiązanie webowe dla wymagających klientów, takich jak Żabka, Trefl, Benefit Systems czy Macmillan Education.

Najważniejsi są dla nas ludzie - potrzeby naszego zespołu i oczekiwania klientów kształtują sposób, w jaki na co dzień działamy. Jesteśmy ludźmi z krwi i kości, a więc zdarza się nam popełniać błędy, ale kilka rzeczy robimy naprawdę dobrze i jesteśmy z nich dumni:

- Nie robimy rzeczy nieprzydatnych. Dzięki bliskiej współpracy każdego dewelopera z klientami możemy wypracowywać wspólnie rozwiązania, które dają klientom realną wartość .

- Wymagamy ciągłego rozwoju, który wspieramy poprzez program mentoringowy (1:1 z Leadem raz na 2 tygodnie), DevMeetings (inspirujące spotkania wszystkich deweloperów konkretnej technologii) i budżet szkoleniowy.

- Nowych członków zespołu witamy onboardingiem, a nawet pre-onboardingiem, który już przed rozpoczęciem współpracy wprowadza w to, jak działamy i zmniejsza stres związany z nową pracą.

- Budujemy inspirujący zespół , którego członkowie chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i śmiało mówią o swoich potrzebach i pomysłach. Chcemy otaczać się ludźmi, na których możemy polegać, bo możemy być wobec siebie szczerzy i prawdziwi.

Przewiń do profilu firmy