Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Controlingu

XTG SAO firmie

  • Tyniecka 5a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

XTG SA

Tyniecka 5a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie planów długoterminowych i prognoz rocznych,

  • analizowanie, weryfikowanie i raportowanie kapitału obrotowego oraz danych finansowych od strony przychodowej i kosztowej,

  • opracowywanie ocen opłacalności inwestycji,

  • monitorowanie wykonania budżetu i analizę odchyleń,

  • analizowanie i kontrolowanie finansowych i niefinansowych wskaźników efektywności, kosztów operacyjnych oraz wydatków inwestycyjnych,

  • uczestniczenie w cyklicznym raportowaniu wyników oraz w procesie zamykania miesiąca,

  • sporządzanie analiz ekonomicznych, raportów finansowych dla Spółek i współpracę z innymi działami w zakresie analiz kosztowych.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obszar controllingu lub księgowości),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • znajomość sprawozdawczości finansowej, zasad rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej,

  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel,

  • znajomość systemów klasy ERP - będzie dodatkowym atutem,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse/ ekonomia bądź pokrewne,

  • duża samodzielność i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • szkolenia, rozwój zawodowy i możliwość awansu,

  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • możliwość pracy zdalnej,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • ogólnofirmowe i działowe wyjścia i wyjazdy integracyjne (za którymi bardzo tęsknimy w czasie pandemii).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

XTG SA

Witaj, a właściwie… cześć! Jak Ci mija dzień? Jeżeli właśnie teraz szukasz nowego planu na siebie, nie zwlekaj i dołącz do REWOLUCJI TECHNOLOGICZNEJ XTG!

Obecnie tworzy ją już prawie 100 pracowników (i ciągle rośniemy) zauroczonych w niekorporacyjnym klimacie naszej pracy. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu IT oraz fotowoltaice, z powodzeniem tworząc globalne centrum zakupowe zaopatrujące Klientów w Polsce, jak i na świecie. Codziennie witamy się i pozdrawiamy w kilkunastu językach, wspólnie budując miejsce pracy, gdzie każdy czuje się ważny i doceniony. To jak pracujemy docenili między innymi redaktorzy BRANDS IT, przyznając nam tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku! Więcej o nagrodzie oraz o nas znajdziesz na stronie http://www.xtg.pl/.

Przewiń do profilu firmy